Jak se k nám dostanete?

Autem

Z Brna:

Z Prahy:

Z Ostravy:

Vlakem nebo autobusem

Vlakové a autobusové spoje jezdí především do Hanušovic a Králík, od tam navazují spojení do Červeného Potoka a Dolní Moravy.

Pro víkendové návštěvníky máme tip, kdy mohou pro návštěvu využít autobusový spoj z Králík s odjezdem v pátek v 18:45, který navazuje na vlaková spojení ze všech směrů (Brno, Olomouc, Praha) a na přímý autobus z Prahy. Stejně tak odjíždí z Dolní Moravy v neděli v 16:45 autobus do Králík, kde na něj navazují stejná vlaková i autobusová spojení opačným směrem.

Přímo do Dolní Moravy ale velké množství spojů bohužel nezajíždí a je proto vhodné využít dopravu z nádraží mikrobusem.

Mikrobusem z nádraží a po okolí

Soukromý dopravce Vás dopraví z nádraží přímo k faře a rovněž je možné objednat dopravu pro nejrůznější výlety po okolí. Cena se platí vždy za celý mikrobus bez ohledu na obsazení, a proto je služba vhodná zejména pro větší skupiny. (Orientační ceny: Hanušovice - Dolní Morava: 750,- Kč, Králíky - Dolní Morava: 300,- Kč.)

Dopravu z nádraží a po okolí objednávejte na telefonním čísle 602 142 183 (V Dolní Moravě je to zastávka Obchod, dále je potřeba nahlásit přibližný počet osob a velikost požadovaného vozidla autobus/mikrobus a samozřejmě den a hodinu).

V Dolní Moravě

V Dolní Moravě jet obcí stále rovně po hlavní silnici až hlavní silnice mostem překoná řeku. Za mostem je obchod a autobusová zastávka a za ní odbočit prudce doprava. Fara je po pravé straně kostela.