Prázdninové jízdy historických vlaků

Saturday 9. 7. 2016

Každou prázdninovou sobotu až do 17.9.2016 máte možnost se kolem Dolní Moravy svézt historickým vlakem.

8:26 Česká Třebová
8:40 Ústí nad Orlicí město
8:53 Ústí nad Orlicí
9:09 Lanšperk
9:14 Dolní Dobrouč
9:47 Letohrad
10:02 Jablonné nad Orlicí
10:12 Těchonín
10:20 Mladkov
10:27 Lichkov
10:48 Dolní Lipka
10:55 Prostřední Lipka
10:59 Červený Potok

14:32 Červený Potok
14:38 Prostřední Lipka
14:46 Dolní Lipka
15:14 Lichkov
15:20 Mladkov
15:29 Těchonín
15:42 Jablonné nad Orlicí
16:18 Letohrad
16:24 Dolní Dobrouč
16:30 Lanšperk
16:37 Dolni Libchavy
17:17 Ústí nad Orlicí
17:20 Ústí nad Orlicí město
17:34 Česká Třebová

zpět na novinky